VÍKENDOVÉ CVIČENÍ V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH

Na podzim 19.10. - 21.10. si se mnou opět můžete zacvičit celý víkend v Jánských Lázních. Léty ověřený komplex Omnia poskytuje nejen prostor pro cvičení, ale i příjemnou aktivní relaxaci. Více informací a rezervace zde...

Rekvalifikační kurzy instruktorů fitness,
aerobních forem cvičení a body and mind

 • Chceš se stát osobním trenérem, instruktorem fitness, aerobiku, powerjogy nebo jiných forem cvičení pro veřejnost?

  Přihlaste se na kurz 1. stupně - BASIC a vyber si typ LICENCE v jakém oboru se chceš speciaizovat. Po úspěšném absolvování získáte certifikát „instruktor fitness“, na jehož podkladě získáte živnostenské oprávnění k provozování sportovních a tělovýchovných služeb.

 • Jste již instruktorem, který již absolvoval teoretický kurz základů anatomie, fyziologie zátěže, metabolismu a výživy u jiných akademií a škol, nebo jste absolvent fyzioterapie nebo tělesné výchovy?

  Přihlaste se na kurz pro získání vybraného 2. stupně - typu LICENCE. Po úspěšném absolvování písemného testu ze základů anatomie a fyziologie Vám uznány certifikáty jiných vzdělávacích zařízení a Vy můžete vstoupit přímo do konkrétního vzdělávání Vámi vybraného oboru.

  Jednotlivé specializace mají různé bodové ohodnocení, které se sčítají do celkového počtu bodů. Při určitém součtu bodů získáváte slevy na další vzdělávání Valouchovi sportovní akademie.

 • Jste instruktor s licencí a živnostenským oprávněním nebo jen vlastníte licence a chcete obohatit své lekce o nové styly, trendy nebo si rozšířit specializaci.

  Vyberte si z nabídky pokročilých kurzů 3. stupně – WORKSHOPŮ.  Každý Workshop má specifické požadavky pro vstup do kurzu. Jedná se o jednodenní resp. dvoudenní kurzy z úzkou specializací rozvíjející obecné vědomosti.

  Jednotlivé specializace mají různé bodové ohodnocení, které se sčítají do celkového počtu bodů. Při určitém součtu bodů získáváte slevy na další vzdělávání Valouchovi sportovní akademie.

Přehled kurzů